Vasario 28–kovo 1 dienomis vyko geografijos olimpiada „Mano gaublys 2018“. 

Sveikiname šauniausius rajono geografus, olimpiados nugalėtojus ir jų mokytojas.
Mokinio vadras, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Taškų skaičius
Rėjus Miliukas 6d Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 17
Ridas Miliukas 6d Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 19
Kristijonas Česonis 6c Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 18
Justas Jakubickis 6b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Marija Gulbinienė 20
Amina Judėnaitė 7c Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Marija Gulbinienė 19
Iveta Judėnaitė 7c Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Marija Gulbinienė 12
Emilija Šumskaitė 7c Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Marija Gulbinienė 17
Kornelija Polonskaitė 7b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 15
Simona Zarubaitė 7a Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 16
Martynas Jonas Buzys 7b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 18
Ignas Jakšta 7b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 18
Ignas Makarauskas 7b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 15
Eglė Maslinskaitė 7b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 23
Edgaras Bilotas 7b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 20
Kajus Valavičius 7a Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 16
Alanas Savičius 7a Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 19
Kamilė Liekytė 8b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 15
Laura Pažusytė 8b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 17
Adrija Redeckaitė 8b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 17
Kristupas Vaitkūnas 8b Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Renata Žygienė 20
Paulė Vinčaitė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 12
irmantas Savka Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 11
Lukas Voveris Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 18
Justė Šimonytė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 16
Nojus Pilka IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 18
Greta Andronavičiūtė IId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 15
Austėja Jakubickaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 13
Mantas Šimonis IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 13
Kristupas Sterbavičius IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 17
Augustina Mackelaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 7
Deimantė Stankevičiūtė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 10
Gabija Bartašiūtė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 17
Kostas Chmieliauskas IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 20
Rokas Savickas IIId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 15
Linas Blusevičius IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 13
Aida Zvackaitė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 18
Kamilė Kisieliūtė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 15
Domantas Lipinskas IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 20
Tautvydas Kojis Ivb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 15
Gabija Jurkūnaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 16
Lina Surgėlaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 12