Gegužės 11 dieną Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje vyko atnaujinto formato informacinių technologijų žinių konkursas. Jame dalyvavo 40 5–10 klasių mokinių  rajono ugdymo įstaigų mokinių.

18 Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokinių (mokytojai Danguolė Balandytė ir Edvardas Gatelis), 10 Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinių (mokytojos Lina Janickaitė ir Diana Lesutienė), 6 Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos mokiniai (mokytoja Milda Levandauskienė), 6 Širvintų r. Gelvonų gimnazijos mokiniai (mokytojai Milda Levandauskienė ir Sigitas Miknevičius).

Rezultatai

5–8 klasių grupė

Grupės Nr. Eil. Nr. Mokinys Klasė Mokykla Teorinė
užduotis
Praktinė užduotis Viso Vieta
MS Word Viso
1 1 Aidas Jurkūnas 5B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 27 18 78 105 III
2 Kristijonas Česonis 6C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 16
3 Miglė Lipinskaitė 7A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 20
4 Roneta Sabiunaitė 5 Barskūnų pagrindinė mokykla 10
5 Rokas Bartusevičius 5C Gelvonų gimnazija 14
2 1 Tarvydas Orlandas 5B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 30 18 82 112 I
2 Rapolas Indriulionis 6C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 12
3 Meilė Graužinytė 6D Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 20
4 Martynas Jonas Buzys 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 20
5 Osvaldas Olsevičius 5 Gelvonų gimnazija 12
3 1 Greta Cikanavičiūtė 5C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 29 16 82 111 II
2 Rokas Braidokas 6D Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 18
3 Eglė Maslinskaitė 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 18
4 Kamilė Liukševičiūtė 7 Gelvonų gimnazija 16
5 Lukas Brižis 6 Barskūnų pagrindinė mokykla 14
4 1 Kristijonas Dvlevičius 5C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 22 20 72 94 IV
2 Austėja Šimkutė 6D Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 20
3 Emilija Šumskaitė 7C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 18
4 Dorotėja Počepovič 7 Barskūnų pagrindinė mokykla 14

8-10 klasių grupė

Grupės Nr. Eil. Nr. Mokinys Klasė Mokykla Teorinė užduotis Praktinė užduotis Viso Vieta
MS Word MS Excel Viso
1 1 Jokūbas Šilgalys 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 21 18 1 78 99 III
2 Danielius Kasparas 8 Barskūnų pagrindinė mokykla 0 10
3 Mantas Šimonis IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 0 19
4 Nedas Klimas Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 0 14
5 Audrius Motiejūnas 8 Gelvonų gimnazija 0 6
6 Aironas Vaičiūnas Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 10 0
2 1 Liveta Grinytė Id Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 27 18 6 92 119 I
2 Lukas Voveris Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 19 0
3 Austėja Lebedinskaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 20 0
4 Simonas Stankevičius 8C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 0 19
5 Osvaldas Matulionis 10 Barskūnų pagrindinė mokykla 10 0
3 1 Audronė Markūnaitė IId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 28 19 0 78 106 II
2 Aleksas Grinys 8C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 6 20
3 Gustas Miliukas Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 17 2
4 Emilija Mikučionytė Ig Gelvonų gimnazija 10 0
5 Kamilė Liekytė 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 0 4
4 1 Irmantas Savka Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 25 0 17 66 91 IV
2 Viktoras Juzėnas Iig Gelvonų gimnazija 1 12
3 Justyn Kicel 9 Barskūnų pagrindinė mokykla 0 2
4 Paulius Markevičius 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija 16 0
5 Nojus Terechovas Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija 17 1

Geriausiai praktinę užduotį atliko:

Eil. Nr. Mokinys Klasė Mokykla
1 Aleksas Grinys 8B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija
2 Austėja Lebedinskaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija
3 Liveta Grinytė IId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija
4 Kristijonas Dvilevičius 5 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija
5 Meilė Graužinytė 6 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija
6 Austėja Šimkutė 6 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija
7 Martynas Jonas Buzys 7 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija
8 Miglė Lipinskaitė 7 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija