Švietimo centro Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) senjorės Helenos Vaicekauskienės iniciatyva visus mokslo metus organizuoti užsiėmimai „Sportuokime kartu“, skirti vyresnio amžiaus žmonėms. Užsiėmimai vyko šeštadieniais Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos salėje. Švietimo centras dėkoja „Atžalyno“  progimnazijos direktorei Daivai Klimienei už suteiktas patalpas. Nuoširdžiausius žodžius tariame TAU klausytojai, savanorei Helenai Vaicekauskienei.

Net keturios TAU senjorų grupės turėjo  galimybę lankyti užsiėmimus „Mankšta vandenyje“ Širvintų sporto centro baseine. Užsiėmimus vedė trenerė Lina Baltrukovičienė. Šios mankštos organizuotos vadovaujantis bendra Širvintų rajono savivaldybės ir Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuro bendradarbiavimo sutartimi.

Švietimo centras kartu su TAU klausytojais dėkoja už galimybę stiprinti sveikatą ir ilgiau išlikti žvalesniais  ir stipresniais. Juk tai – „dar viena galimybė atrasti save iš naujo, daryti tai, ko negalėjai anksčiau ir taip pasijusti laimingam“ (Psichologė Jurga Dapkevičienė).