Olimpiadų ir konkursų rajoninių etapų I–III vietų laimėtojai

(2017–2018 m. m.)  

Rajoninis akcijos „Rašome diktantą“ etapas

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 5a klasės mokinys Nojus Kralikevičius (mokytojas Romas Zibalas)

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 6a klasės mokinė Meilė Graužinytė (mokytoja Edita Guščienė)

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 7d klasės mokinė Modesta Bakšanskytė (mokytojas Romas Zibalas)

Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos 8 klasės mokinė Toma Sapitavičiūtė (mokytoja Snieguolė Urbonavičienė)

Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinė Fausta Sapitavičiūtė (mokytoja Zinaida Palionienė)

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIb klasės mokinė Audronė Markūnaitė (mokytoja Rasa Martinaitienė)

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus IIIa klasės mokinė Justė Rutkauskaitė (mokytoja Edita Rutkauskienė)

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IVb klasės mokinė  Brigita Sližauskaitė (mokytoja Edita Rutkauskienė)

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai

(taškai)

Vieta
1. Milda Braidokė 3a Širvintų pradinė mokykla A. Lebedevienė 9 I
2. Urtė Kibildytė 3c Širvintų pradinė mokykla G. Bakasėnienė 6 II
3. Laimė Graužinytė 3a Širvintų pradinė mokykla A. Lebedevienė 4 III
4. Nojus Tamoševičius 3b Širvintų pradinė mokykla L. Vaitkūnienė 4 III
5. Laurynas Kvaselis 4b Širvintų pradinė mokykla S. Paliukėnienė 17 I
6. Gustė Gudelytė 4a Širvintų pradinė mokykla N. Miliauskaitė 16 II
7. Jurgis Dapkevičius 4 Širvintų „Tėkmės“ mokykla I. Stakėnienė 15 III

Į respublikinį olimpiados etapą siunčiamas Širvintų pradinės mokyklos 4b klasės mokinys Laurynas Kvaselis.

5–8 KLASIŲ MOKINIŲ MATEMATIKOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Ugdymo įstaiga Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Kristijonas Dvilevičius 5 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 14 I
2. Jaunius Krūminas 5 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 4 II
3. Daniel Simonian 5 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 3 III
4.      N Rokas Braidokas 6 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 18 I
5. Rėjus Miliukas 6 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 13 II
6. Meilė Graužinytė 6 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 12 III
7. Miglė Lipinskaitė 7 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Danguolė Balandytė 9 I
8. Edgaras Bilotas 7 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 7 II
9. Patrikas Jarmak 7 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 5 III
10. Jokūbas Šilgalis 8 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 8 I
11. Simonas Stankevičius 8 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Valerija Danienė 4 II
12. Arvilė Strazdaitė 8 Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 2 III

XXX LIETUVOS MOKINIŲ GEOGRAFIJOS OLIMPIADOS „LIETUVA PASAULYJE – PASAULIS LIETUVOJE“ RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Nojus Pilka IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 45,5 I
2. Paulė Vinčaitė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 43,5 II
3. Irmantas Savka Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 41 III
4. Deimantė Stankevičiūtė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 69,5 I
5. Lina Surgelaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 59,5 II
6. Kostas Chmeliauskas IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 52,5 III

 

24-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ DAILĖS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Klasė Vardas, pavardė Mokykla Mokęs
mokytojas (-i)
Bendras rezultatas Vieta grupėje
1. 7 (8) Julija

Judeikytė

Širvintų meno mokykla Aldona Ragelskienė 40 I
2. 6 (8) Simonas Stankevičius Širvintų meno mokykla Aldona Ragelskienė 39 II
3. 6 (IIc) Gintarė

Pakštytė

Širvintų meno mokykla Jolita Jurkevičiūtė 39 II
4. 8A Aurėja

Pakštytė

Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Jolita Jurkevičiūtė 40 I
5. 8B Laura

Pažusytė

Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Jolita Jurkevičiūtė 39 II
6. 8 Marius Strakauskas Širvintų r. Čiobiškio pagrindinė mokykla Valentina Brazaitienė 39 II
7. 8 Toma Sapitavičiūtė Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Valentina Brazaitienė 38 III
8. IId Audronė Markūnaitė Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija Nomeda Drazdienė 40 I
9. Ig Danielius Tamašauskas Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Valentina Brazaitienė 39 II
10. IIg Rita Jatkauskaitė Širvintų r. Gelvonų gimnazija Birutė Juzėnienė 37 III
11. 10 Fausta Sapitavičiūtė Širvintų r. Čiobiškio pagrindinė mokykla Valentina Brazaitienė 37 III
12. IIIa Deimantė Stankevičiūtė Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija Jurgita Krušinskaitė 40 I
13. IIIg Neda Černiauskaitė Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Valentina Brazaitienė 39 II
14. IVb Gabrielė Grinytė Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija Jurgita Krušinskaitė 38 III

Į 24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados respublikinį etapą siūloma vykti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIa klasės mokinei Deimantei Stankevičiūtei.

LIETUVOS MOKINIŲ RUSŲ ( UŽSIENIO) KALBOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI 

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė

 

Klasė Mokyklos pavadinimas Vertinimas
1. Evelina Voleišo IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III
2. Giedrė Vaitkevičiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
3. Karolina Čereškaitė IId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I

67-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ MATEMATIKOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil. Nr. Dalyvio vardas, pavardė

 

Klasė Mokyklos pavadinimas Vieta
1. Justė Šimonytė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
2. Eimantas Katinas Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
3. Paulė Vinčaitė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III
4. Nojus Pilka IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
5. Edgaras Dvilevičius IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
6. Evelina Valeišo IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III
7. Audronė Markūnaitė IId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III
8. Deimantė Stankevičiūtė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija I
9. Lukas Vyšniauskas IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija II
10. Mantautas Bilotas IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija III

Vertinimo komisijos sprendimu į respublikinį etapą vyksta Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIa klasės mokinė

Deimantė Stankevičiūtė.

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninio etapo rezultatai

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė Mokyklos pavadinimas Veiklos sritis Rengęs mokytojas  Vieta
1. Dignė

Žilinskaitė

8 Širvintų r. Gelvonų gimnazija Tekstilė Jūratė

Garnienė

II
2. Januškaitė Andželika 8 Širvintų „Atžalyno“ gimnazija Tekstilė Jolita

Jurkevičiūtė

I
3. Mansūrovaitė Brigita 8 Širvintų „Atžalyno“ gimnazija Tekstilė Jolita

Jurkevičiūtė

III
4. Kamilė Jastremskaitė Ia Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Tekstilė Daiva

Erslavienė

II
5. Orinta

Arbočiūtė

Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Tekstilė Živilė

Verikienė

III
6. Emilija

Švedaitė

II g Širvintų r. Gelvonų gimnazija Tekstilė Jūratė

Garnienė

III
7. Gintarė

Pakštytė

IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Tekstilė Daiva

Erslavienė

II
8. Eglė

Radzevičiūtė

IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Tekstilė Daiva

Erslavienė

I
9. Karolina Griškevičiūtė

Ieva

Bartulytė

IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Tekstilė Daiva

Erslavienė

II
10. Gabrielė Vinciūnaitė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Tekstilė Daiva

Erslavienė

III
11. Karolina Šmigelskaitė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Tekstilė Daiva

Erslavienė

I
12. Kamilė Goršečnikovaitė IVg Širvintų r. Gelvonų gimnazija Tekstilė Jūratė

Garnienė

III
13. Liveta

Jatkauskaitė

8 Širvintų r. Gelvonų gimnazija Konstrukcinės medžiagos Kęstutis Stankevičius III
14. Adrija

Redeckaitė

8 Širvintų „Atžalyno“ gimnazija Konstrukcinės medžiagos Kęstutis

Misiūnas

I
15. Kristupas Vaitkūnas 8 Širvintų „Atžalyno“ gimnazija Konstrukcinės medžiagos Kęstutis

Misiūnas

II
16. Rokas

Gatelis

8 Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Konstrukcinės medžiagos Kęstutis Stankevičius II
17. Dainius

Jakštas

Ig Širvintų r. Gelvonų gimnazija Konstrukcinės medžiagos Kęstutis Stankevičius II
18. Rėjus

Kerevičius

IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Konstrukcinės medžiagos Kęstutis Stankevičius II
19. Miglė

Perednytė

IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Konstrukcinės medžiagos Arvydas

Golcas

I
20. Artūras

Visockas

IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Konstrukcinės medžiagos Arvydas

Golcas

II
21. Deimantė Stankevičiūtė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Konstrukcinės medžiagos Arvydas

Golcas

I
22. Ingrida

Milaševaitė

IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Konstrukcinės medžiagos Arvydas

Golcas

II
23. Erikas

Stasilionis

IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Konstrukcinės medžiagos Kęstutis Stankevičius III

Į Lietuvos mokinių technologijų olimpiados respublikinį etapą siūloma vykti Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 8 klasės mokinei Adrijai Redeckaitei, Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 8 klasės mokinei Andželikai Januškaitei, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIa klasės mokinei Deimantei Stankevičiūtei.

66-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ FIZIKOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Justė Šimonytė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Vaškūnienė 22 I
2. Paulė Vinčaitė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Vaškūnienė 8 II
3. Eimantas Katinas Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Vaškūnienė 7 III
4. Liveta Grinytė IId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Lesutienė 4 I
5. Mantas Šimonis IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Vaškūnienė 3 II
6. Nojus Pilka IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Vaškūnienė 2 III
7. Mantautas Bilotas IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Lesutienė 12 I
8. Ingrida Milaševaitė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Lesutienė 10 II
9. Lukas Vyšniauskas IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija D. Lesutienė 6 III
10. Lukas Cikanavičius IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Vaškūnienė 11 I
11. Gabrielė Grinytė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija S. Vaškūnienė 5 II
12. Laurynas Jatkauskas IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija A.Vaitkūnienė 4 III

Atrankai į trečiąjį olimpiados etapą išsiųstas Justės Šimonytės (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Ic klasė) darbas.

LIETUVOS MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSO RAJONINIS  ETAPAS

5-8 klasių grupė

I vieta. Nojus Kralikevičius, 5A klasė (mokytojas R. Zibalas), Širvintų „Atžalyno“ progimnazija

II vieta. Adrija Redeckaitė, 8B klasė (mokytoja I. Gatelienė), Širvintų „Atžalyno“ progimnazija.

II vieta. Rokas Gatelis, 8 klasė (mokytoja S. Urbanavičienė), Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija.

III vieta. Modesta Bakšanskytė, 7D klasė (mokytojas R. Zibalas), Širvintų „Atžalyno“ progimnazija

III vieta. Eglė Žygytė, 6C klasė (mokytoja I. Gatelienė), Širvintų „Atžalyno“ progimnazija

III vieta. Gabija Griškevičiūtė, 6A klasė (mokytojas R. Zibalas), Širvintų „Atžalyno“ progimnazija

9-12 klasių grupė

I vieta. Justinas Blažys, Ic klasė (mokytoja E. Rutkauskienė), Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija.

II vieta. Miglė Žiedavainytė, IIIb klasė Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija.

II vieta. Emilija Vasilionkaitė, IV c klasė (mokytoja R. Martinaitienė), Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija.

III vieta. Emilija Mikučionytė, I g klasė (mokytoja J. Kancerevičienė), Širvintų r. Galvonų gimnazija.

III vieta. Milgintė Jurkevičiūtė, Ig klasė (mokytoja Z. Palionienė), Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija.


LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS OLIMPIADOS  RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

 

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Justė Šimonytė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Edita Rutkauskienė 87 I
2. Fausta Sapitavičiūtė 10 Širvintų r.  Čiobiškio pagrindinė mokyla Zinaida Palionienė 49 II
3. Augustina Mackelaitė IIg Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Elvyra Lipeikytė 30 III
4. Brigita Sližauskaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Edita Rutkauskienė 48 I
5. Neda Černiauskaitė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Snieguolė Urbonavičienė 44 II
6. Lukas Cikanavičius IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Elvyra Lipeikytė 33 III
7. Asta Strakauskaitė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Snieguolė Urbonavičienė 33 III

Į respublikinį etapą vertinimo komisija siūlo vykti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Ic klasės mokinei Justei Šimonytei ir IVb klasės mokinei Brigitai Sližauskaitei.

56-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ CHEMIJOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Justė Šimonytė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 26 I
2. Gabija Girdžiūtė Ig Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Daiva Lučiūnienė 14 II
3. Eimantas Katinas Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 11 III
4. Augustinas Voskan IId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 36 I
5. Edgaras Dvilevičius IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 30 II
6. Augustina Mackelaitė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 18,5 III
7. Mantautas Bilotas IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 39 I
8. Deinmantė Stankevičiūtė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 36,5 II
9. Neda Černiauskaitė IIIg Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Daiva Lučiūnienė 32 III
10. Taytvydas Kojis IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 44 I
11. Eimantas Ivanauskas IVbc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 40 II
12. Lukas Cikanavičius IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 39 III

Atrankai į trečiąjį olimpiados etapą išsiųsti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IVb klasės mokinio Tautvydo Kojo (44 taškai iš 105 galimų)  ir IVc klasės mokinio Eimanto Ivanausko  (40 taškų iš 105 galimų) darbai.

Lietuvos mokinių respublikinio anglų kalbos konkurso rajoninis etapas

Sausio 23 d. įvyko Lietuvos mokinių respublikinio anglų kalbos konkurso rajoninis etapas. Konkurse dalyvavo devyni Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai.

Rezultatai:

Eil. Nr. Vardas, pavardė Mokykla Klasė Mokęs mokytojas (-ai) Bendras rezultatas Vieta grupėje
1. Austėja Lebedinskaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Ib Ieva Vidauskienė 13 I
2. Justė Šimonytė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Ic Inga Sakalauskienė 12 II
3. Mantas Šimonis Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIa Inga Sakalauskienė 11 III

Lietuvos mokinių respublikinio anglų kalbos konkurso šalies etape siūloma dalyvauti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Ib klasės mokinei Austėjai Lebedinskaitei.


51-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ BIOLOGIJOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Justė Šimonytė Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Dikčiūtė 33,5 I
2. Lukas Voveris Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Dikčiūtė 29,5 II
3. Austėja Lebedinskaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Dikčiūtė 28,5 III
4. Danielius Tamašauskas Ig Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Aušra Urbanavičienė 33,5 I
5. Kasparas Kasparavičius 9 Širvintų r. Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras Alina Sniežko 28,5 III
6. Audronė Markūnaitė IId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 32 I
7. Liveta Grinytė IId Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 29,5 II
8. Eglė Radzevičiūtė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Dikčiūtė 28,5 III
9. Neda Černiauskaitė IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Aušra Urbanavičienė 42,5 I
10. Gabija Bartašiūtė IIIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 39,5 II
11. Mantas Naraškevičius IIIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Aušra Urbanavičienė 33,5 III
12. Tautvydas Kojis IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Dikčiūtė 60,5 I
13. Ieva Jankauskaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Dikčiūtė 59,5 II
14. Justina Kavaliukaitė IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Dikčiūtė 49,5 III

 

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajoninis etapas

Eil. Nr. Vardas, pavardė Mokykla Klasė Mokęs mokytojas (-ai) Bendras rezultatas Vieta grupėje
1. Toma Barbaravičiūtė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIa Valda Maslinskienė 13 I
2. Deimantė Stankevičiūtė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIa Ieva Vidauskienė 12,5 II
3. Neda Černiauskaitė Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija IIIg Vita Vovierienė 12 III

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etape siūloma dalyvauti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIa klasės mokinei Tomai Barbaravičiūtei.

 29-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ INFORMATIKOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil. Nr. Vardas, pavardė Mokykla Klasė Mokęs mokytojas (-ai) Bendras rezultatas Vieta grupėje
1. Ingrida Milaševaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIa Lina Janickaitė 42 II
2. Lukas Šimelis Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IVb Lina Janickaitė 38 III
3. Andrius Sapitavičius Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IVa Lina Janickaitė 81 I

29-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados III etapo (šalies) atrankiniame ture siūloma dalyvauti šiems Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniams: Andriui Sapitavičiui (IVa klasė), Ingridai Milaševaitei (IIIa klasė) ir Lukui Šimeliui (IVb klasė).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2016-2017 m.m.

5–8 KLASIŲ MOKINIŲ MATEMATIKOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Rokas Braidokas 5D Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 17 I
2. Meilė Graužinytė 5D Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 13 II
3. Kristijonas Česonis 5C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Valerija Danienė 11 III
4. Ignas Jakšta 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 15 I
5. Patrikas Jermak 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 14 II
6. Edgaras Bilotas 6B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 13 III
7. Kristupas Vaitkūnas 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 9 I
8. Jokūbas Šilgalys 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 8 II
9. Greta Kazakevičiūtė 7 Širvintų r. Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcis centras Rima Šukštienė 6 III
10. Eimantas Katinas 8C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 9 I
11. Justė Šimonytė 8C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 5 II
12. Modestas Gujis 8C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Virginija Burlėgaitė 3 III

29-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ GEOGRAFIJOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Lukrecija Parnarauskaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 53,5 I
2. Greta Andronavičiūtė Id Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 37,5 II
3. Augustina Mackelaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 27,5 III
4. Deimantė Stankevičiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 67,5 I
5. Kostas Chmeliauskas IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 55 II
6. Neda Černiauskaitė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Inga Romanovskytė 49 III
7. Lina Surgelaitė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 64 I
8. Tautvydas Kojis IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 55,5 II
9. Norbertas Eigelis IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 49 III
10. Arnoldas Čiplys IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 65 I
11. Eimantas Paulauskas IVb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Žygienė 52 II
12. Iveta Kanapeckaitė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Piškinienė 42,5 III

Olimpiados mokinių darbų rezultatai išsiųsti atrankai į šalies etapą.


LIETUVOS MOKINIŲ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Kla-sė Vardas, pavardė Mokykla Mokęs
mokytojas (-i)
Veiklos sritis Vieta grupėje
1. 8 Dina Dragūnaitė Širvintų r. Bagaslaviškio Igno Šeiniaus pagrindinė mokykla Jūratė Garnienė Tekstilė I
2. 8 Augustė Bortkevičiūtė Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Živilė Verikienė Tekstilė II
3. 8 Dainius Jakštas Širvintų r. Gelvonų gimnazija Kęstutis Stankevičius Konstrukci-nės medžiagos I
4. Ic Gintarė Pakštytė Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija Daiva Erslavienė Tekstilė I
5. Ib Augustė Baravykaitė Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija Daiva Erslavienė Tekstilė II
6. IIa Aistė Jurkevičiūtė Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija Daiva Erslavienė Tekstilė III
7. IIa Deimantė Stankvičiūtė Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija Arvydas Golcas Konstrukci-nės medžiagos I
8. 10 Dovvdas Jatkauskas Širvintų r. Gelvonų gimnazija Kęstutis Stankevičius Konstrukci-nės medžiagos II
9. IIc Lukas Vyšniauskas Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija Arvydas Golcas Konstrukci-nės medžiagos II
10. Ig Justas Paulauskas Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Kęstutis Stankevičius Konstrukci-nės medžiagos III
11. IIIc Karolina Šmigelskaitė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Erslavienė Tekstilė I
12. IVd Vilma Jasulytė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Daiva Erslavienė Tekstilė II
13. 11 Evelina Potiomkinaitė Širvintų r. Gelvonų gimnazija Jūratė Garnienė Taikomasis menas III
14. IVc Simonas Verbilis Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Arvydas Golcas Konstrukci-nės medžiagos I
15. IIIa Laurynas Lebenko Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Arvydas Golcas Konstrukci-nės medžiagos II

Į Lietuvos mokinių technologijų olimpiados respublikinį etapą siūloma vykti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIa klasės mokinei Deimantei Stankevičiūtei ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIc klasės mokinei Karolinai Šmigelskaitei.


27-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ ISTORIJOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI 

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Neda Černiauskaitė IIg Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Dana Narbutaitytė 51 I
2. Deimantė Stankevičiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Jonas Stankevičius 42 II
3. Vitalij Pilvinskij 10 Širvintų r. Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcis centras Regina Čepienė 29 III
4. Juozas Karaciejus 12 Širvintų r. Gelvonų gimnazija Daiva Taučiuvienė 68 I
5. Dagnė Apynytė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Edita Šidlauskienė 62 II
6. Justina Rakauskaitė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Jonas Stankevičius 56 III

Vertinimo komisijos sprendimu mokiniai vertinti 9 klasių grupėje ir 11–12 klasių grupėje. Į istorijos olimpiados šalies etapą vertinimo komisija siūlo vykti Širvintų r. Gelvonų gimnazijos 12 klasės mokiniui Juozui Karaciejui.


23-IOSIOS LIETUVOS MOKINIŲ DAILĖS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil. 

Nr.

Klasė Vardas, pavardė Mokykla Mokęs
mokytojas (-i)
Bendras rezultatas Vieta grupėje
1. 7 (IVg) Giedrė Gaigalaitė Širvintų meno mokykla Sigita Kaminskienė 40 I
2. 7 (IId) Eglė Pociūtė Širvintų meno mokykla Sigita Kaminskienė 39 II
3. 5 (Ic) Gintarė Pakštytė Širvintų meno mokykla Aldona Ragelskienė 38 III
4. 12 Nerijus Daraškevičius Širvintų r. Gelvonų gimnazija Birutė Juzėnienė 40 I
5. 8 Veslava Voitkevič Širvintų r. Barskūnų pagrindinė mokykla Virginija Traškevičienė 38 II
6. IIa Deimantė Stankvičiūtė Širvintų Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazija Nomeda Drazdienė 38 II
7. 10 Ernestui Lelis Širvintų r. Barskūnų pagrindinė mokykla Virginija Traškevičienė 37 III
8. IIg Neda Černiauskaitė Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Valentina Brazaitienė 35 III
9. IIIb Karina Tumaš Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Jurgita Krušinskaitė 35 III

Į 23-iosios Lietuvos mokinių dailės olimpiados respublikinį etapą siūloma vykti Širvintų meno mokyklos 7 (IVg) mokinei Giedrei Gaigalaitei.


66-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ MATEMATIKOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Lukrecija Parnarauskaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Audronė Balčiūnaitė 12 I
2. Deimantė Stankevičiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Nijolė Lubienė 10 II
3. Arnoldas Čiplys IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Rūta Švelnikienė 23 I
4. Lukas Cikanavičius IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Danutė Vilkienė 7 II
5. Auksė Ramaškevičiūtė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Rūta Švelnikienė 7 III

Vertinimo komisija siūlo į respublikinį etapą vykti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IVc klasės mokiniui Arnoldui Čipliui.


LIETUVOS MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSO REGIONINIO ETAPO REZULTATAI

Vasario 11 dieną Utenoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, kuriame mūsų rajonui atstovavo Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 8C klasės mokinys Justinas Blažys ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIb klasės mokinys Rokas Štikanas.

Konkurse sėkmė lydėjo  Justiną Blažį. Mokinys 5–8 klasių grupėje laimėjo II vietą ir apdovanotas diplomu. Mokinį konkursui parengė lietuvių kalbos mokytojas ekspertas Romas Zibalas.

Rokas Štikanas apdovanotas padėkos raštu už dalyvavimą  Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniame etape. Mokinį konkursui parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Elvyra Lipeikytė.


LIETUVOS MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSO RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Vieta
1. Justinas Blažys 8C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Romas Zibalas I
2. Adrija Redeckaitė 7B Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Irena Gatelienė II
3. Karina Milinavičiūtė 7 Širvintų r.  Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija Eglė Dikčienė II
4. Laisvydas Baronas 8A Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Romas Zibalas III
5. Iveta Judėnaitė 6C Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Romas Zibalas III
6. Skaistė Maleckaitė 6 Širvintų r. Bagaslaviškio Igno Šeiniaus pagrindinė mokykla Roma Vareikienė III
7. Rokas Štikanas IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Elvyra Lipeikytė I
8. Augustas Smažinas Id Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Rasa Martinaitienė II
9. Miglė Žiedavainytė IIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Rasa Baranauskienė II
10. Silvija Miknevičiūtė 10 Širvintų r. Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro Alionių pagrindinio ugdymo skyrius Ramunė Pivoraitė III
11. Karolina Čereškaitė Id Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Rasa Martinaitienė III
12. Juozas Karaciejus 12 Širvintų r. Gelvonų gimnazija Jurgita Striškienė III

Į Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninį etapą vertinimo komisija siūlo vykti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIb klasės mokiniui Rokui Štikanui ir Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 8C klasės mokiniui Justinui Blažiui.


65-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ FIZIKOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Nojus Pilka Ic Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Stasė Vaškūnienė 12 I
2. Lukrecija Parnarauskaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 7 II
3. Deimantė Stankevičiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 11 I
4. Gabija Bartašiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 10 II
5. Aistė Jurkevičiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 7 III
6. Lukas Cikanavičius IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Stasė Vaškūnienė 16 I
7. Gabrielė Grinytė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Stasė Vaškūnienė 12 II
8. Eimantas Ivanauskas IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Stasė Vaškūnienė 11 III
9. Auksė Ramaškevičiūtė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 19 I
10. Arnoldas Čiplys IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 13 II
11. Ruslanas Savickas IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Diana Lesutienė 6 III

Vertinimo komisija nusprendė mokinių darbų į respublikinį etapą nesiųsti, nes mokiniai nesurinko 50% taškų.


LIETUVOS MOKINIŲ RESPUBLIKINIO ANGLŲ KALBOS KONKURSO RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil. Nr. Vardas, pavardė

                                                              Mokykla

Klasė Mokęs mokytojas (-ai) Bendras rezulta-

tas

Vieta grupė-je
1. Edgaras Jadzevičius Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIc Inga Sakalauskienė 12 I
2. Toma Barbaravičiūtė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIa Valda Maslinskienė 11 II
3. Deimantė Stankevičiūtė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIa Ieva Vidauskienė 11 II
4. Neda Černiauskaitė Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija IIg Vita Voverienė 10 III
5. Aistė Jurkevičiūtė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIa Ieva Vidauskienė 10 III

Lietuvos mokinių respublikinio anglų kalbos konkurso šalies etape siūloma dalyvauti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIc klasės mokiniui Edgarui Jadzevičiui.


LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS OLIMPIADOS  RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Laura Aleksejevaitė Id Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Rasa Martinaitienė 52 I
2. Asta Strakauskaitė IIg Širvintų r.  Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos Snieguolė Urbonavičienė 50 II
3. Neda Černiauskaitė IIg Širvintų r.  Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos Snieguolė Urbonavičienė 46 III
4. Justina Rakauskaitė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Edita Rutkaiskienė 67 I
5. Brigita Sližauskaitė IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Elvyra Lipeikytė 65 II
6. Auksė Ramaškevičiūtė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Edita Rutkaiskienė 63 III

Į respublikinį etapą vertinimo komisija siūlo vykti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Id klasės mokinei Laurai Aleksejevaitei ir IVc mokinei Justinai Rakauskaitei.


55-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ CHEMIJOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Lukrecija Parnarauskaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 5 III
2. Deimantė Stankevičiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 14 I
3. Gabija Bartašiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 10,5 II
4. Lukas Vyšniauskas IIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 9 III
5. Lukas Cikanavičius IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 28,5 I
6. Tautvydas Kojis IIIc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 22,75 II
7. Eimantas Ivanauskas IIIb Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 15,5 III
8. Auksė Ramaškevičiūtė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Loreta Skardžiuvienė 52,5 I
9. Dovydas Rutkauskas 12 Širvintų r. Gelvonų vidurinė mokykla Jūratė Garnienė 16,5 II
10. Laurynas Liuiza 12 Širvintų r. Gelvonų vidurinė mokykla Jūratė Garnienė 15,5 III

Atrankai į trečiąjį olimpiados etapą išsiųstas Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IVc klasės mokinės Auksės Ramaškevičiūtės darbas, kuri surinko daugiau kaip 52 taškus iš 105 galimų taškų.


50-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ BIOLOGIJOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokykla Mokytojas Rezultatai Vieta
1. Lukrecija Parnarauskaitė Ib Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Dikčiūtė 52,5 I
2. Gabija Bartašiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 51 II
3. Aistė Jurkevičiūtė IIa Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Laimutė Kalesnykaitė 44 III
4. Rugilė Stankevičiūtė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Dikčiūtė 62 I
5. Auksė Ramaškevičiūtė IVc Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Renata Dikčiūtė 55,5 II
6. Dovydas Rutkauskas 12 Širvintų r. Gelvonų vidurinė mokykla Gediminas Žilinskas 49 III

Atrankai į trečiąjį olimpiados etapą 9–10 klasių grupėje išsiųsti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Lukrecijos Parnarauskaitės (Ib kl.), Gabijos Bartašiūtės (IIa kl.) darbai, surinkę daugiau kaip 50% iš 90 galimų taškų. 11–12 klasių grupėje išsiųstas Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Rugilės Stankevičiūtės (IVc kl.) darbas, surinkęs daugiau kaip 50% iš 120 galimų taškų.


LIETUVOS MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

Eil. Nr. Vardas, pavardė Mokykla Klasė Mokęs mokytojas (-ai) Bendras rezultatas Vieta grupėje
1. Katalina Kamilevičiūtė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIc Inga Sakalauskienė 14 I
2. Lukas Cikanavičius Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIb Valda Maslinskienė 13 II
3. Norbertas Eigelis Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIb Valda Maslinskienė 11 III

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados šalies etape siūloma dalyvauti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIc klasės mokinei Katalinai Kamilevičiūtei.


28-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ INFORMATIKOS OLIMPIADOS RAJONINIO ETAPO I–III VIETŲ LAIMĖTOJAI

Eil. Nr. Vardas, pavardė Mokykla Klasė Mokęs mokytojas (-ai) Bendras rezultatas Vieta grupėje
1. Arnoldas Čiplys Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IVc Lina Janickaitė 68 I
2. Laurynas Radzevičius Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IVc Lina Janickaitė 61 II
3. Gabrielė Grinytė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija IIIb Lina Janickaitė 27 III

28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados III etapo (šalies) atrankiniame ture siūloma dalyvauti šiems Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniams: Arnoldui Čipliui (IVc klasė) ir Laurynui Radzevičiui (IVc klasė).



49-OJO LIETUVOS MOKINIŲ JAUNŲJŲ FILOLOGŲ KONKURSO IR 46-OJO TARPTAUTINIO EPISTOLINIO RAŠINIO KONKURSO RAJONINIO ETAPO REZULTATAI

49-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursui pristatytas Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos 7 klasės mokinio Roko Gatelio kūrybinis darbas „Tautosakos ir etnografijos rinkinys“. Mokiniui skirta II-oji vieta.

46-ojo tarptautinio epistolinio rašinio konkurso nugalėtojais tapo Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos 8 klasės mokinė Milgintė Jurkevičiūtė (I-oji vieta) ir 6 klasės mokinys Vilius Marcinauskas (II-oji vieta). Mokinius konkursams parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Eglė Dikčienė. Vertinimo komisija siūlo į nacionalinį etapą siųsti Milgintės Jurkevičiūtės darbą.